Letní kino je fenomén, který jde napříč generacemi

Promítání "pod širákem" má nezaměnitelné kouzlo. Kouzlo, které nepřebijí ani multiplexy se svým popcornem a coca colou. Není větší romantiky, než pod hvězdnou oblohou sledovat hvězdy stříbrného plátna. Zážitek z filmu zhlédnutého pod širým nebem má v sobě rozměr, který nikde jinde nenajdete. A uvědomuje si to stále více lidí. Obliba letních kin v České republice tak neustále roste. Jen za poslední tři roky vzniklo víc jak třicet nových a úspěšných biografů pod širým nebem. S technologií mobilního kina© se můžete stát jedním z nich. Na jeden den, či celé léto.

Projekt mobilních letních kin přináší neopakovatelné zážitky pro obyvatele Vašich měst či obcí, rekreanty, návštěvníky festivalů, nejrůznějších slavností nebo pro Vaše firemní partnery a hosty.

Jednou z variant koncepce úspěšného letního kina je přilákání diváka na kvalitní filmové projekce zdarma. Program je postaven na kombinaci nových a osvědčených titulů. Těží nejen z klasických distribučních snímků, které jsou v tuzemsku v daném období k dispozici, ale sahá často také ke starším umělecky hodnotným, dalo by se říci přímo artovým, filmům. Takový model letního kina je pozoruhodnou směsicí zábavy a nenuceného vzdělávání v oblasti, která je patrně nejrozšířenějším druhem umění vůbec.